تصویر مجتمع های تجاری قشم چشم انتظار میهمانان نوروزی / نظارت دقیق بر ارائه خدمات اصناف جزیره

مجتمع های تجاری قشم چشم انتظار میهمانان نوروزی / نظارت دقیق بر ارائه خدمات اصناف جزیره

رئیس کمیته بازرگانی ستاد هماهنگی خدمات سفر قشم از آمادگی مجتمع های تجاری و اصناف قشم برای پذیرایی از مهمانان نوروزی و ارائه خدمات به آنان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، هرمز امیری روز دوشنبه با اعلام این خبر بیان کرد: مصوبات متعددی در مورد ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی در نشست های مشترک با مدیران مجتمع های تجاری تصویب کرده ایم.

وی گفت: براساس این مصوبات، مدیران مجتمع های تجاری موظف‌اند در ایام نوروز با حضور مستمر در دفتر کار خود و اخذ تدابیر لازم در برابر وقوع حوادث غیرمترقبه، افزایش نیروهای انتظامات و ارائه آموزش های لازم به نیروهای خود، به حفظ امنیت این مراکز کمک کنند.

امیری گفت: نصب بنر خوشامدگویی، نظافت مستمر مجتمع، لزوم همکاری با نیروهای بازرسی نیز از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست ها می باشد.

به گفته رئیس کمیته بازرگانی ستاد هماهنگی خدمات سفر قشم، برای ارائه خدمات در حوزه آب و فاضلاب، خدمات شهری و روستایی برنامه ریزی های دقیقی انجام شده تا مسافران نوروزی با مشکلی مواجه نشوند.

امیری از ایجاد لاین عبور و مرور کامیون های حاوی مواد غذایی و دارویی و تأمین منظم سوخت و آرد نانوایی ها در ایام نوروز هم به عنوان دیگر برنامه های کمیته بازرگانی ستاد هماهنگی خدمات سفر قشم یاد کرد.

به گفته وی با توجه به تمهیدات صورت گرفته، کالاهای ضروری در نوروز با کمترین دغدغه تأمین می شود و مسافران نوروزی در سفر به قشم ضمن استفاده از زیبایی های منحصر به فرد این جزیره و خرید مناسب، خاطرات خوشی را در یاد و خاطر خود نگه خواهند داشت.

جزیره قشم با یک هزار و 500 کیلومتر مربع وسعت و حدود 120 هزار نفر جمعیت با مردمانی مهربان همه ساله به ویژه در ایام تعطیلات پایان سال و نوروز میزبان انبوه مسافرانی هستند که از نقاط مختلف ایران و جهان به این جزیره در جنوب ایران سفر می کنند.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.