تصویر برترین‌های مسابقات قهرمانی سه‌گانه در قشم معرفی شدند

برترین‌های مسابقات قهرمانی سه‌گانه در قشم معرفی شدند

مسابقات قهرمانی سه‌گانه کشور در کنار سواحل زیبای خلیج‌فارس روز جمعه با معرفی نفرات و گروه‌های برتر در قشم به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم، امیرحسین ولی خانی از استان اصفهان با زمان یک ساعت و چهار دقیقه و 50 ثانیه در بخش جوانان مسابقات سه‌گانه اول شد و سید پارسا محجوب از کرمانشاه و امین سقایی دهکردی از چهارمحال و بختیاری به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

سید حسن بابایی در رده امید با ثبت زمان 2 ساعت و پنج دقیقه و 10 ثانیه از استان قزوین در جایگاه نخست ایستاد و امیرمحمد حسینی از گلستان و بهنام علوی از زنجان به ترتیب دوم و سوم شدند.

محمدمهدی رحمتی از چهارمحال و بختیاری با زمان 2 ساعت و یک دقیقه و 38 ثانیه در رده سنی بزرگ‌سالان اول شد، علی عباس نژاد از استان کهگیلویه و بویراحمد در سکوی دوم ایستاد و نوید سلیمی از اصفهان به مقام سوم رسید.

همچنین استان‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری و سمنان در بخش تیمی رده سنی جوانان به ترتیب در جایگاه‌های اول تا سوم ایستادند.

گروه‌های خراسان جنوبی، اصفهان و قزوین در رده سنی امید به ترتیب اول تا سوم شدند.

استان‌های اصفهان، مرکزی و آذربایجان شرقی نیز در رده سنی بزرگ‌سالان به ترتیب جایگاه‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در بخش جوانان 15 گروه با 46 شرکت‌کننده، در بخش امید 6 گروه با 22 شرکت‌کننده و در بخش بزرگ‌سالان 16 گروه با 46 شرکت‌کننده پس از 10 کیلومتر دویدن، یک هزار و 500 متر شنا کرده و 20 کیلومتر رکاب زدند.

نفرات برتر این دوره از مسابقات جهت شرکت در مسابقات آسیایی کشور اندونزی که طی شهریورماه سال آینده برگزار می‌شود، به اردوی گروه ملی دعوت خواهند شد.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.