تصویر تقدیر انجمن عکاسی میراث فرهنگی ایران از اصغر بشارتی

تقدیر انجمن عکاسی میراث فرهنگی ایران از اصغر بشارتی

به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم، اصغر بشارتی هنرمند عکاس نام آشنای جزیره قشم طی سال های اخیر با ارسال عکس هایی کم نظیر از طبیعت زیبای زیر آب و همچنین ویژگی های طبیعت خارج از آب جزیره عجایب هفتگانه خلیج فارس توانسته نگاه و توجه جشنواره های جهانی را به خود جلب کند.

این هنرمند عکاس سازمان منطقه آزاد قشم طی چند سال گذشته موفق به کسب جوایز بین المللی از کشورهایی همچون ژاپن، انگلستان، آرژانتین، هندوستان، آفریقا و ترکیه شده است.

آمار جوایز دریافتی اصغر بشارتی از جشنواره های مختلف هنری ایران نیز قابل شمارش نیست و بسیار خرسندیم که نام قشم با هنر عکاسی این هنرمند بومی، در حوزه هنری کشورهای مختلف شناخته شده است.

ابراهیم صافی رئیس هیات مدیره انجمن عکاسی میراث فرهنگی کشورمان نیز در آخرین روزهای بهمن ماه 95 با ارسال تقدر نامه ای به اصغر بشارتی از تلاش خستگی ناپذیر این هنرمند جزیره قشم تجلیل نموده است.

متن لوح تقدیر انجمن عکاسی میراث فرهنگی به شرح ذیل است.

هنرمند گرانقدر جناب آقای اصغر بشارتی

مایه مباهات است که در سایه لطف الهی و سعی و تلاش خستگی ناپذیر طی سال های پر بار عمرتان، سبب پدید آوردن آثار ارجمند و نفیسی در زمینه فرهنگ ایران زمین بوده اید.

انجمن عکاسی میراث فرهنگی مفتخر است مراتب تقدیر خود را از این تلاش بی وقفه عضو رسمی پیوسته انجمن ابراز نماید.

برای جنابعالی آرزوی سلامت، موفقیت و تداوم در پژوهش و ترویج فرهنگ غنی و پربار سرزمین مان ایران را کماکان آرزومندیم.

روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم هم به نوبه خود این افتخار بزرگ که برگ زرین دیگری در پرونده پر بار اصغر بشارتی محسوب می شود را به این هنرمند بومی تبریک و تهنیت می گوید.   

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.