تصویر نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندر عباس وارد قشم شد

نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندر عباس وارد قشم شد

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندر عباس با استقبال مسئولان، معتمدان و خانواده معظم شاهد با هدف شرکت در شورای اداری و آئین جشن میلاد پیامبر اعظم (ص) از طریق اسکله شهید ذاکری وارد جزیره قشم شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده در ابتدای ورود به شهر قشم با حضور در صحن امامزاده سید مظفر (ع) به اتفاق همراهان بر مزار شهدای عالی مقام این جزیره حاضر شدند و با قرائت فاتحه یاد و خاطره سرو قامتان تاریخ انقلاب اسلامی و امام شهدا را گرامی داشتند.

شرکت در شورای اداری شهرستان قشم و حضور در آئین جشن میلاد حضرت رسول (ص) در مسجد جامع شهر درگهان از ویژه برنامه های سفر نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان به جزیره قشم است.‍‍‍

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده در بدو ورود به شهر قشم مورد استقبال امام جمعه شهرستان قشم، امام جمعه اهل سنت شهر قشم، حمید رضا مومنی رپیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، فرماندار این شهرستان، خانواده معظم شاهد، فرماندهان نظامی و انتظامی و معتمدان قرار گرفت.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندر عباس در سال های گذشته و به مدت ۶ سال امام‌ جمعه شهرستان قشم بود.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده پس از شرکت در مراسم جشن میلاد حضرت رسول (ص) شهر درگهان، جزیره قشم را به مقصد بندر عباس ترک می کند.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.