تصویر ارسال دومین محموله کالاهای ضروری از قشم به مناطق سیل زده جنوب کشور

ارسال دومین محموله کالاهای ضروری از قشم به مناطق سیل زده جنوب کشور

مدیرکل گمرک و ترانزیت سازمان منطقه آزاد قشم از ارسال دومین محموله کالاهای مورد نیاز مردم سیل زده استان خوزستان توسط سازمان منطقه آزاد قشم و چهار شرکت تحت حمایت این سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، هرمز امیری اعلام کرد: بیش از سه تُن کالای مورد نیاز مردم آسیب دیده از سیل در استان خوزستان شامل 36 قلم کالا با حمایت سازمان منطقه آزاد قشم و چهار شرکت سیمان، آسفالت طوس، تجهیز و توسعه صنایع هنگام و ایزد آداک قشم به این شهر ارسال شد.
وی از پوشاک کودکان ۲ تا ۷ سال، کفش، کالاهای بهداشتی شامل شامپو، صابون، خمیردندان و حشره کش، پوشک خردسال و بزرگسال به عنوان بخشی از اقلام ارسالی به استان خوزستان نام برد.
به گفته مدیرکل گمرک و ترانزیت سازمان منطقه آزاد قشم، انواع مواد غذایی، 70 کیسه برنج به همراه پنج دستگاه موتور برق، 93 دستگاه چراغ شارژی و دستی، بیش از 100 تخته پتو مسافرتی از طرف سازمان منطقه آزاد قشم و شرکت های یاد شده به اهواز ارسال گردید.
بنا به این گزارش، نخستین محموله کمک های مردمی قشم، سازمان منطقه آزاد و شرکت های تحت پوشش این سازمان 24 فررودین ماه گذشته در قالب 15 کامیونت توسط هواپیمای باری ایلوشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از فرودگاه قشم به اهواز ارسال شد.
همزمان با ارسال کمک های مردمی از نقاط مختلف کشورمان به مناطق سیل زده، نخستین موکب انصارالمهدی (عج) قشم‌ هم متشکل از ۲۳ خادم به همراه اقلام مورد نیاز در قالب دو‌کامیون عازم شهر کارون در استان خوزستان شدند تا به مدت یک ماه روزانه بیش از دو هزار پرس غذای گرم برای عزیزان آسیب دیده از سیل در این بخش از میهن اسلامی مان تهیه کنند.
تهیه و تنظیم: محمد خان احمدلو

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.