تصویر قشم مهد جشنواره های گردشگری می شود

قشم مهد جشنواره های گردشگری می شود

عضو هیات مدیره و معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از ادامه روند برپایی جشنواره های گردشگری در این جزیره خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، عبدالجواد کمالی در آئین اختتامیه دومین نمایشگاه ملی گردشگری، هتلداری و صنایع دستی که از 10 تا 14 دی ماه در سالن نمایشگاه های بن المللی قشم برگزار شد، اعلام کرد: سیاست سازمان منطقه آزاد قشم ادامه برپایی جشنواره های حوزه گردشگری در مناسبت های مختلف است.
وی اظهار کرد: این نمایشگاه در 12هزار متر مربع با حضور فعالان حوزه های گردشگری، هتلداری و صنایع دستی از 15 استان و سه منطقه آزاد کشور، مورد استقبال بسیار خوب مردم قرار گرفت.
به گفته معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، جشنواره موسیقی اقوام با حضور هنرمندان 9 استان کشور هم به عنوان یکی از بخش های جانبی این نمایشگاه عزم ما را برای برنامه ریزی در زمینه موضوعات شاد و نشاط آور در این جزیره دو چندان کرد.
وی از قشم به عنوان بهشت گردشگری ایران نام برد و افزود: نیمه دوم هر سال به عنوان بهار طبیعت قشم، فرصت مهمی برای برپایی جشنواره ها با هدف معرفی هرچه بهتر قشم و جذب حداکثری گردشگر می باشد.
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم یادآور شد: دوستداران طبیعت حتی در نیمه نخست سال هم با وجود شرایط گرمای هوا، این جزیره زیبا را به عنوان مقصد گردشگری انتخاب می کنند.
وی ادامه داد: با اجرای سیاست سفرهای ارزان به قشم پیش بینی می کنیم جزیره از ابتدای سال 98 و در طول سال میزبان گردشگران از نقاط مختلف ایران و کشورهای خارجی خواهد بود.
کمالی با اشاره به نزدیک شدن به بهار انقلاب و ایام الله دهه فجر و ورود به دهه پنجم انقلاب اسلامی، افزود: به پاسداشت  روزهای شادمانه دهه فجر، جشنواره های شادمانه در این جزیره برگزار خواهد شد.
بنا به این گزارش، همزمان با آئین اختتامیه دومین نمایشگاه ملی گردشگری، هتلداری و صنایع دستی در قشم، از برترین ها در بخش های مختلف با اهدای لوح تجلیل شد.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.