تصویر برگزاری کارگاه های کنترل فشار و قند خون در قشم / طرح جامع پایش سلامت جزیره اجرا می شود
مشاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد:

برگزاری کارگاه های کنترل فشار و قند خون در قشم / طرح جامع پایش سلامت جزیره اجرا می شود

مشاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری کارگاه های کنترل فشار و قند خون در قالب طرح جامع پایش سلامت جزیره قشم با همكاري همياران سلامت درگهان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، میترا مشرقی مقدم گفت : طرح پایش سلامت جزیره در راستای تحقق طرح تحول نظام سلامت و افزایش آگاهی شهروندان در پیشگیری، کنترل و درمان آسان تر بیماری اجرا می شود.

وی ادامه داد: کارگاه آموزشی کنترل و درمان فشار و قند در دو مرحله در روزهای ششم و هفتم اردیبهشت ماه با حضور کارشناسان و متخصصان این حوزه برگزار می شود.

مشرقی مقدم بیان کرد: مرحله نخست چهارشنبه ششم اردیبهشت در مدرسه مهدیه درگهان و دومین کارگاه پنجشنبه هفتم اردیبهشت ماه در بهزیستی روستای هلر برپا خواهد شد.

مشاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده سازمان منطقه آزاد قشم ادامه داد: این کارگاه ها از ساعت 8 صبح تا یک ظهر برپا می شود و حضوربرای عموم آزاد است.

به گفته مشرقی مقدم سه سرفصل «آنچه باید در مورد فشارخون بدانیم»، «بایدها و نبایدها در مورد قندخون» و « اندازه گیری فشار و تست قند خون» در این کارگاه ها آموزش داده می شود.

علاقه مندان به شرکت در این طرح برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره موبایل 09336593921 تماس بگیرند.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.