تصویر هم اندیشی مسئولان قشم با دهیاران برای توسعه روستاها

هم اندیشی مسئولان قشم با دهیاران برای توسعه روستاها

فرماندار شهرستان قشم، مردم و عدالت را دوکلید واژه اساسی در دولت تدبیر و امید دانست و گفت: با هم اندیشی مسئولین، در کنار مردم، جزیره را به توسعه متوازن در همه نقاط باید رساند.

 

فرماندار شهرستان قشم، مردم و عدالت را دوکلید واژه اساسی در دولت تدبیر و امید دانست و گفت: با هم اندیشی مسئولین، در کنار مردم، جزیره را به توسعه متوازن در همه نقاط باید رساند.
به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم، علیرضا نصری در نشست هم اندیشی دهیاران و مسئولین جزیره گفت: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد مردی از جنس اقدام و عمل است و به دنبال توسعه همه جانبه و همزمان در شرق و غرب جزیره به دور از شعار و در عرصه عمل به آبادانی و اشتغال زایی جوانان جزیره است.
وی با بیان اینکه شاخص آبرسانی در جزیره تا قبل از دولت تدبیر و امید صفر بود، اضافه کرد: هم اکنون بیش از 70 درصد آبرسانی به روستاهای جزیره انجام شده و بقیه عملیات آبرسانی هم در چندماه آینده به پایان می رسد.
نصری، اقدامات دولت در حوزه بهداشت را در دنیا بینظیر خواند و افزود: بیش از 10 میلیون از جمعیت روستایی و افرادی که در حاشیه شهرها ساکن بودند در دولت یازدهم تحت پوشش بیمه درمانی قرار گرفتند و سازمان بهداشت جهانی به دنبال الگو برداری از عملکرد بهداشتی دولت تدبیر و امید است.
فرماندار قشم، افتتاح بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم را نمونه ای از خدمات دولت در جزیره دانست و بیان کرد: امسال مراکز بهداشتی و درمانی سوزا، طبل و درگهان شبانه روزی می شوند.
وی ادامه داد: در تعطیلات نوروز آمبولانس و پایگاه فوریت های پزشکی جدید به شبکه بهداشت و درمان قشم اضافه شد و در طول سال جاری هم این روند ادامه دارد.
نصری با بیان پیشرفت در زیرساخت های ورزشی جزیره اضافه کرد: مجوز احداث شش سالن ورزشی از محل اعتبارات نفت و چهار سالن از محل اعتبارات تملک دارایی در جزیره قشم صادر شده و به زودی احداث این مجموعه ها شروع می شود.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.